Süper Mandala Boyama Sayfaları

Yetişkinler için mandala boyama, stres için mükemmel bir çözüm olacaktır. En azından sorunları unutmak, işten uzaklaşmak ve evrene dokunmak için mükemmel bir fırsat. Çünkü bilim adamlarına göre mandalalar şematik bir temsilcidir. Kare, daire veya üçgen şeklinde süsler üç rengi birleştirir: kırmızı, sarı ve yeşil, ancak istenirse, daha sakin veya aksine agresif diğer renkleri kullanabilirsiniz. Her şey sanatçının ruh haline ve hayal gücüne bağlı olacaktır. Dikkatinize sunulan mandalalar koleksiyonu hem yetişkinleri hem de çocukları ilgilendirebilir. Her sanatçı benzer çizimi kendi tarzında görebilir. Ayrıca düşüncelerini ve duygularını içine koyabilirler.

Mandala Resimleri Renklendirme Galerisi

Harika Mandala Boyama Kitabı
Süper Mandala Boyama Sayfası
En Çok Aranan Mandala Boyama Sayfaları
Boyama Sayfası Mandala Renklendirme
Çocuklar için Mandala Boyama Sayfası
Ücretsiz Mandala Resimleri Renklendirme
Yeni Mandala Boyama Sayfası
Mandala Resimleri Renklendirme
Yeni Mandala Boyama Sayfaları
Yetişkinler için Mandala Boyama Sayfası

Mandalalar Budist sembolleri, modifikasyon gerektirmeyen mükemmel dairelerdir. Farklı vesilelerle mandala çizin. Mandalalar resimlerinin, kendinizle yalnız kalma, hayal gücü gösterme, ancak gerçeğin ötesine geçme yeteneğini verecek bir ders olduğunu anlamak önemlidir. Tamamen daire içine alınmış desenlere zendal denir.

Peki Mandalalar Nasıl Renklenir?

Mandala ve zendal renklendirmede, sadece 4 renk kullanmak istenir: kırmızı, sarı, yeşil ve mavi. Ancak diğer renkleri de kullanabilirsiniz. Varsayılan olarak, resim siyah beyazdır ve herhangi bir kısmı boyasız bırakılabilir.

Eski efsanelere göre, bir mandala boyamaya başlayan bir kişi yolculuğa çıkar. Mandala deseni varsayılan olarak mükemmel kabul edilir, bu nedenle ek çizimlere tolerans göstermez. Kendinizi resme batırmanız, istediğiniz parçaları, herhangi bir sırayla veya düzensizlik içinde, kısmen veya tamamen boyamanız gerekir. Boyama mandalaları daha dengeli ve sakin olacak.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir